Sultanlar Ligi play-off final serisinin üçüncü maçında Fenerbahçe Opet, evinde karşılaştığı Eczacıbaşı Dynavit’i 25-18, 25-19 ve 25-22’lik setlerle 3-0 yenerek seride 2-1 öne geçti. Maç, TVF Burhan Felek Salonu’nda oynandı ve 84 dakika sürdü.
Avrupa’da kupalara bu sezon ikinci turdan katılacak Fenerbahçe ile Trabzonspor’un rakipleri bugün belli olacak. Şampiyonlar Ligi’ndeki sarı-lacivertliler, Avrupa Ligi’ndeki bordo-mavililer, yeni formatta yer alabilmek için üç tur geçmesi gerekecek.
Konya’da alınan beraberliğin ardından Fenerbahçe’nin şampiyonluk hayalleri son buldu. Son düdüğün çalmasının ardından büyük bir üzüntü ve öfke yaşayan sarı-lacivertli camia eleştiri oklarını İsmail Kartal ve Ali Koç’a yöneltti. Taraftarlar İsmail …